معرفی آلبوم های جدید موسیقی ایرانی + متن کامل ترانه ها

در این وبلاگ ضمن معرفی آلبوم های جدید موسیقی ایرانی، میتوانید متن کامل ترانه های آلبوم را نیز مشاهده کنید

 
جلسه اول آموزش Dance eJay 6
نویسنده : brothers000 - ساعت ۱:٠٥ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ مهر ۱۳۸۳
 

توضیح قسمت Arrenger

سلام

امیدوارم که حالتون خوب باشه...

چند نفر از دوستان تقاضا کرده بودند که من قسمت آموزشی رو آغاز کنم و من هم برای اینکه بدقولی نکرده باشم تصمیم گرفتم که این بخش رو آغاز کنم...

 

 

تصویری که شما ملاحظه میکنید نمایی از صفحه اصلی برنامه است.همان طور که قبلا هم گفته بودم شما امکانات زیادی در این برنامه دارید از جمله همین تغییر تصویر پس زمینه می باشد، البته در این قسمت میخوام یکسری مطالب جامع وکلی رو بگم و در جلسات آینده  مطالبی  از قبیل همین قرار دادن تصویر دلخواه در پس زمبنه و... را کامل توضیح خواهم داد.

بریم سراغ جلسه اول: معرفی قسمت های مختلف و اصلی برنامه

شما در صفحه اصلی قسمتهای زیر را ملاحظه می کنید:

1_ )TEXT FIELD قسمت بالای برنامه سمت چپ): این قسمت مریوط به SAVE & LOAD در برنامه میباشد که شما میتونید آهنگتون رو به فرمتهای مختلف ذخیره کنید.

2_)The Scenes قسمت بالای برنامه وسط): این قسمت در واقع مهمترین بخش می باشد که در باکس های مختلف آن می توانید کارهای خاصی را انجام دهید. این باکس ها به ترتیب از سمت چپ عبارتند ازLive Jam، The Arranger، Mixer، FX Studio، D VJ BoxVoice Generator وRecording Studio میباشد. البته 5 قسمت دیگر نیز وجود دارد که آنها جزء باکس های اصلی محسوب نمیگردند ولی بدلیل طراحی برنامه به شکل نوین در این قسمت قرار گرفته اند.

3_ )SCENES & INSTRUMENTSقسمت پایین برنامه): در این قسمت نیز در سمت چپ باکس ARCHIVE و در وسط PLAY FUNCTIONS و همچنین در قسمت راست LEVEL METER قرار دارد.

که البته این قسمتها همگی نقش بسیار راحت و قابل فهمی را دارا میباشند ولی به دلیل اینکه شما دوستان با قسمتهای اصلی بتوانید براحتی کار کنید از جلسات بعد این باکس ها مورد آموزش قرار میگیرند.

باقی قسمت های برنامه هم که بسیار واضح بوده و احتیاجی به توضیح ندارند، البته اگر با این حال کسی احتیاج به توضیح داشت من در خدمتم. راستی منتظر نظرات و پیشنهاد های شما هستم، تا جلسه آینده همه شما رو به خدا میسپارم ...