This Is The Dj Aligator

بله Dj Aligator که نام واقعیش علی مواسات هست(مطمینم که حالا متوجه شده باشید چرا اسم بین المللی اش Dj Aligator هستش) و الان 29 سالشه و متولد تهران(خیابان شریعتی، حدود پل سید خندان) هم هست.چیزی حدود 15 سال در دانمارک بوده و اخیرا در سوید ساکن شده.با این که دکترای موسیقی داره و خیلی هم در اروپا معروفه،ولی اگه مصاحبشو با طپش دیده باشید متوجه میشید که چقدر آدم دوست داشتنی و متواضعیه(قابل توجه خوانندگان تازه به دوران رسیده).البته اخیرا مصاحبه ای هم با بی بی سی داشته که در اونجا هم باز همین تواضع رو به وفور میشه دید.یک سال و نیم پیش که اهنگ هاشو گوش میکردم اصلا فکر نمیکردم که ایرانی باشه چون تا اون زمان کسی نمیشد پیدا کرد که اینقدر کارش حرفه ای باشه و در عین حال از محبوبیت زیادی هم برخوردار باشه،البته در حال حاضر هم به جز Dj Aligator شخص دیگه ای با این محبوبیت نیست.

یکی دیگه از چیزایی که منو یه گوش دادن آهنگ های Dj Aligator  سوق میده همین سبک خوب و با انرژیش هست.سبک Dance یا به قول بعضی ها Techno (البته این دو سبک متمایز از هم هستند) به دلیل تحرک در آهنگ و تولید انرژی بالا در شنونده باعث جذاب بودن آهنگ میشه(گرچه امروزه با گوش کردن به آهنگ های Dance و خوردن داروهای شادی اور مثل اکس انرژی طور دیگه ای تخلیه میشه!).

البته هدف اصلا بحث پزشکی نیست چون در واقع Dj  و Dance هر دو مربوط به پارتی (مخصوصا پارتی های شبانه) میشه که خیلی هم برای جوونها لذت بخشه،گرچه در کشور ما چنین چیزی از لحاظ عرفی و اجتماعی ممنوعه و معمولا هم بطور مخفیانه برگزار میشه که امیدوارم هر چه زودتر این ممنوعیت از بین بره.

خب خیلی از بحث دور شدیم ولی فکر کنم گفتنش لازم بود.بازم اگه مطلبی یادم اومد اضافه میکنم.

 

================ 

نام آهنگ: تو رو میخوام

نوع فایل: WMA

حجم: ۱.۱۲MB

دانلود

================ 

/ 8 نظر / 43 بازدید
فرزاد توربو !

با اينکه با اين مدل موسيقی زياد حال نميکنم ولی احترام زيادی برای خالقش قائلم.اون يه آدم پيشرو يه نابغه نميدونم يه آدم فوقالعدس ولی هيچوقت دنبال آهنگاش نميرم.بگذرم.آقا امروز به محضی که از خواب بيدار شدم يه آهنگ تکنو دنس ناز ايرانی برای ۵-۴ ثانيه تو ذهنم جرقه زد.خيلی جالب بود.تا يه تکون خوردم از مخم پريد...!! خيلی حيف شد.در ضمن ممنون از لينکتون.شرمنده کردين.در اولين فرست جبران ميکنم.

فرزاد توربو...!

آخ ضايع شدم لينک حسن بود...! یه ؛ي؛ فرق ماجرا .به هر حال لينک شما رو حتما ميذارم.يا علی

shahram

منم وقتی فهميدم ايشون ايرانی هستن خيلی خوشحال شدم اما سبک موسيقيش به درد من نميخوره..... چيزی که برای من خيليبيشتر جالب بود که گروه سيستم آف ا داون system of a down دو نفره اصليشون ايرهنی هستن اين مهم تره!!!

رضا

اول اينکه خسته نباشين و بعد اينکه من عاشق آهنگ سازيم ولی نميدونم چطوری شروع کنم آخه رشتم کامپيوتره . نميدونم خلاصه کمک ميخوام .

Amoo Dream

سلام. خوبی عمو جون. عموت دوباره برگشته. حتما پيشم بيا. بای راستی نمی خوای آپديت کنی؟

صالح

آقا دستت درد نکنه...خيلی ممنون...بازم از اين مقاله های باحال بنويس.

مهشيد

از مقاله خوبتون ممنون.راستی يه سوال و اونم اينکه اين آقای علی گيتور آلبوم جديدشون چيه؟من يکی از آهنگ هاشو شنيدم ايرانيه!درسته؟

brothers000

خانوم مهشيد من همون آهنگ فارسی رو در انتهای اين مقاله واسه دانلود لينک کردم.